Tydzień 1

Download PDF

→ Osoby obserwujące mnie na FB, czy Instagramie, na pewno zauważyły, że coraz częściej dzielę się z Wami tym, co jem ;-) Czas na podsumowanie minionego tygodnia.
Poniżej znajdziecie rozpiskę mojego jadłospisu w minionym tygodniu.

w
Efekty minionego 6-dniowego jadłospisu zakładającego zmniejszoną ilość węglowodanów do 130g dziennie:
-1,2 kg masy ciała
-1,43 kg tkanki tłuszczowej
+0,9% zawartości wody
+0,3 kg masy mięśniowej

Dla mnie to duża zachęta, by kontynuować swój plan działania. Mam nadzieję, że trzymacie za mnie kciuki! Do idealnej (subiektywnie) dla mnie masy ciała brakuje mi około 5 kg. Śledźcie moje postępy na bieżąco, będę bardziej zmotywowana :D

A teraz miniony tydzień w zdjęciach :)

pierwszy dzień (1)

 

1469 kcal (2)

 

3 dzien

 

1298 kcal

 

FAIRY

 

15

 

I jak Wam się podoba? :)

2 myśli na temat “Tydzień 1

  1. Siorka, może i się mylę, ale te porcyjki wydają mi się strasznie małe ;-) no i gdzie mięsko?;-) poproszę o jakieś danie z kurczakiem ;-)

    1. Brzoza, nie wiem, czy doczytałaś, ale to jadłospis sprzyjający redukcji masy ciała, więc zawartość kcal jest mniejsza, a co za tym idzie, porcje są mniejsze. Jak dla mnie taka opcja jest ok – jeśli ktoś zrezygnowałby z deserów (nie ja! ;p), porcje pozostałych posiłków można zwiększyć :)
      Co do mięsa – z założenia na blogu przedstawiam swoje jadłospisu, stąd aktualny jego brak. Jeśli ktoś potrzebuje indywidualnej rozpiski, zawsze może zgłosić się mailem (zakładka o mnie); pozdrawiam! :)

Dodaj komentarz